Klientide tagasiside

Meie uhiuus Eco midnight gray sametvoodi! Panime just vastu ööd kokku ja peaks ütlema, et kõik oli väga lihtne ja loogiline, juhendit ei olnud vajagi. Materjalid on ülimalt kvaliteetsed ja tunne luksuslik. Siiani üks parimaid kogemusi eesti mööblitootjatest kiiruse, teeninduse ja hinna-kvaliteedi poolest!
Karolina Vardja Avatar
K. Vardja
Kairo Kübard Avatar
K. Kübard
Kadriliis Ossep Avatar
K. Ossep
Suur tänu Teile, et te unistusi viite ellu. Väga personaalne lähenemine, parim teenindus ja kvaliteet. Soovitan südamest! ❤️
Valeria Belikova Avatar
V. Belikova
Nii SUUREPÄRANE on teenindus.Ma olen alati arvanud,et hea une saladus on väsimus.. eksisin, hea une saladus on kvaliteetne ja mugav madrats !Mina olen väga-väga rahul! Jõudu!
Liina Jõelaid Avatar
L. Jõelaid
Merle Tere!Aitäh, imeline teenindus. Olen väga rahul!Head, Merle
 Avatar
.
Gerly Suur tänu veelkord. Poisile väga meeldis uus voodi. Ja isegi mees mahtus sinna pikutama 😊
 Avatar
.
Kaarel Antonov Avatar
K. Antonov
Midagi nii filigranset poleks suutnud oodata. Olid ootused ja mõtted, kuid tulemus ületas kordades. Kui sa igatsed vanast midagi uut, siis on siin ainuõige valik, sada korda soovitan!
Karin Roosileht Avatar
K. Roosileht
Taavi Teenusega jäin vaga rahule, toodet peab veel testima, tundub hea, aga ta pole igapäevases kasutuses ja tuleristsed saab jôulude paiku.Parimat taavi
 Avatar
.
Mõnus Eesti toodang 🙂
Margit Kreis Avatar
M. Kreis
Usaldusväärne! Kiire tarne ja kvaliteetne toode! Soovitan kindlasti ka teistele.
Annelii Kõusson Avatar
A. Kõusson
Super tulemus. Soovitame 🙂
Liivika Tuuga Avatar
L. Tuuga
Katy Kitz Avatar
K. Kitz
Helina Ossep-Tähka Avatar
H. Ossep-Tähka
Jüri Noppel Avatar
J. Noppel
Geidi Oleme väga rahul, super ilus, kokku oli panna lihtne ja konstruktsioon tugev, eriti oli voodiga rahul neiu, kes sai oma unistuste voodi.
 Avatar
.
Shvea Suur tänu 🙂 Voodi on tõesti väga hea ning ma olen ostuga väga rahul. Disain on ilus, minimalistlik ning elegantne ning sobib ideaalselt Skandinaavia stiilis korterisse.
 Avatar
.
Julgen soovitada! Parim hind ja graafikus tarne (y)
Egert Ader Avatar
E. Ader
See sametine ECO voodi on suurepärane, ei krigise ega nagise kuskilt, mega ilus ja milline supper kiire teenindus ja kvaliteet,kohe näha,et hingega tehtud.Oleme ülivõrdes rohkem kui rahul. Kindlasti ei jää see meie pere viimaseks ostuks.😊Aitäh,aitäh, aitäh Sohvapere, olete imelised!!!🤩🤗
Liis Muttik Avatar
L. Muttik