Sagedased küsimused

Millal saan teada täpse tarneaja?

Sohvamoobel.ee e-poes on iga pakkutava toote juures nähtav orienteeruv tarneaeg. Sohvamoobel.ee veebipoe toodete tarneaeg võib varieeruda vahemikus 1 päev kuni 10 nädalat, sõltuvalt konkreetsest tootest ja selle saadavusest.

Üldjuhul anname kliendile teada võimaliku tarnekuupäeva mõne tööpäeva jooksul pärast tellimuse esitamist. Kui olete veebipoes tellimuse teinud ja selle eest maksnud, saate kinnituse e-kirjaga, et tellimus on töösse võetud. Pärast seda võtab Sohvamoobel.ee ühendust tehasega, et täpsustada laadimisaega.

Kui tehase laadimisaeg on kinnitatud, lepitakse kokku kliendiga ning seejärel ka transpordifirmaga tarnekuupäev. Täpne tarneaeg sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas toote saadavus, tootja tööaeg ja transport.

Jälgige oma e-posti teadete saamiseks, kuna täpse tarneaja osas antakse teile teada e-kirja või telefoni teel. Sohvamoobel.ee püüab tagada klientidele võimalikult täpse ja mugava tarneaja.


Kui usaldusväärne on Sohvamoobel.ee?

Sohvamoobel.ee on usaldusväärne veebipood, mis on teinud tuhandeid tellimusi ja omab klientide seas usaldusväärset ning positiivset tagasisidet. Järgnevad aspektid rõhutavad Sohvamoobel.ee usaldusväärsust:

 1. Tellimuste ajalugu: Sohvamoobel.ee veebipoes on teostatud tuhandeid tellimusi, mis viitab pikaajalisele kogemusele ja klientide rahulolule.
 2. Positiivne tagasiside: Veebipood on võimaldanud klientidel jagada oma kogemusi ning tagasiside on kättesaadav eraldi lehel ja Facebookis. Positiivne tagasiside on oluline usaldusväärsuse näitaja.
 3. Ametlike kaubamärkide Edasimüüja: Sohvamoobel.ee veebipood on ametlik edasimüüja mitmetele tuntud kaubamärkidele, nagu Sleepwell, Stroma, Hilding ja teised. See näitab nende koostööd tunnustatud tootjatega.
 4. Ametlikud lepingud Koostööpartneritega: Sohvamoobel.ee meeskonnal on ametlikud lepingud mitmete koostööpartneritega, sealhulgas transpordifirmad, pangad ja liisingufirmad. See näitab nende vastutustundlikkust ja professionaalset suhtumist äritegevusse.
 5. Maksuvõlgade puudumine: Erinevalt mõnest teisest veebipoest ei ole Sohvamoobel.ee veebipoel kunagi esinenud maksuvõlgu ega võlgnevusi koostööpartnerite ees. See viitab nende finantsstabiilsusele.
 6. Hinnagarantii: Sohvamoobel.ee pakub Hinnagarantiid, mis tähendab, et nad püüavad pakkuda klientidele parimat võimalikku hinda. See näitab nende soovi olla klientidele konkurentsivõimeline ja pakkuda parimat väärtust.

Enne ostu sooritamist on alati hea uurida ettevõtte tausta, lugeda klientide tagasisidet ja veenduda, et veebipood vastab teie ootustele. Sohvamoobel.ee on pühendunud kvaliteetsete toodete pakkumisele ja klientide rahulolu saavutamisele.


Kas transpordifirma toob toote tuppa?

Jah, Sohvamoobel.ee pakub tasuta transporti maja ette, kuid transpordifirma ei too toodet otse tuppa. Auto sõidab Sinu kodu lähedale nii palju kui võimalik, ja sealt palutakse Sul toode ise vastu võtta. Soovitatav on võimalusel kutsuda keegi abiks, et tagada toodete turvaline transport tuppa.

Lisaks tasuta maja ette toimetamisele on võimalus tellida tasuline lisateenus, kus Sohvamoobel.ee korraldab toodete toomise otse tuppa. See teenus on saadaval lisatasu eest üle Eesti. Valiku saab teha ostuprotsessi käigus, enne makse tegemist.


Mida tähendab Hinnagarantii?

Soovime pakkuda meie veebipoes müüdavatele toodetele parimat hinda ehk Hinnagarantii. Kui näed meie veebipoes müüdavat toodet mujal soodsama hinnaga, kirjuta meile julgelt info@sohvamoobel.ee ja saada link (kus toode on soodsamalt müügil). Anname endast parima, et teha sulle konkurentsivõimeline pakkumine. Pane tähele, et meie transpordikulu sisaldub juba toote müügihinnas, erinevalt teistest veebipoodidest.

Protsessi järgi toimib Hinnagarantii järgmiselt:

 1. Teade sohvamoobel.ee-le: Kui avastad, et konkureeriv veebipood pakub sama toodet madalama hinnaga, siis anna meile sellest märku info@sohvamoobel.ee
 2. Sohvamoobel.ee parema pakkumise tegemine: Pärast teate saamist vaatame üle antud informatsiooni ja teeme sulle parima võimaliku pakkumise!

On oluline märkida, et Hinnagarantii ei hõlma mitte ainult toote müügihinda, vaid ka transpordikulusid. Sohvamoobel.ee transpordikulu on juba sisaldatud toote müügihinnas, erinevalt mõnest teisest veebipoest, kus võidakse lisada täiendavaid transpordikulusid maksmisel.

Hinnagarantii eesmärk on tagada klientidele usaldusväärne ja konkurentsivõimeline hind nende ostudele, pakkudes samal ajal kvaliteetseid tooteid ja teenust.


Kui kiiresti veebipoest tooted kätte toimetatakse?

Iga toote juures Sohvamoobel.ee veebipoes on näha orienteeruv tarneaeg, mis sõltub konkreetsest tootest ja selle saadavusest. Tarneaeg võib varieeruda vastavalt toote keerukusele, saadavusele, tellimuse ajale ja asukohale, kuhu toode tuleb transportida.

Üldjuhul kehtib järgmine põhimõte:

 1. Standardtooted: Näiteks teatud suuruses madratsid, mis on laos olemas, võivad olla valmis kiireks väljastamiseks. Tarneaeg võib olla ühest kuni nelja tööpäevani.
 2. Eritooted: Keerukamad tooted või juhul, kui tootel on suur värvivalik, võidakse valmistada spetsiaalselt kliendi tellimuse tarbeks. Sellistel juhtudel võib tarneaeg olla pikem, kuni 11 nädalat.

On oluline jälgida iga konkreetse toote juures näidatud tarneaega ja tingimusi, et saada täpset teavet selle kohta, millal toodet võib oodata.

Lisaks sõltub tarneaeg ka tellimuse esitamise hetkest ja muudest muutujatest, näiteks tellimuste arvust ja logistikast. Sohvamoobel.ee veebipood püüab klientidele pakkuda võimalikult täpset ja kiiret tarneaega, kuid täpsemad üksikasjad saate kontrollida konkreetse toote lehelt või võttes ühendust klienditeenindusega.


Miks kasutatakse madratsites lateksit?

Lateks on üks levinumaid materjale, mida kasutatakse madratsites. Siin on mõned põhjused, miks lateksit kasutatakse madratsites:

 1. Hea Elastsus ja Painduvus: Lateks on looduslik materjal, mis omab suurepärast elastsust ja painduvust. See võimaldab madratsil kohanduda keha kuju järgi, pakkudes mugavat ja toetavat pinda.
 2. Vastupidavus: Lateks on tuntud oma vastupidavuse poolest, mis tähendab, et lateksmadratsid säilitavad pikka aega oma vormi ja toetavust. Need on vastupidavad vajumistele, mis võivad tekkida pikaajalisel kasutamisel.
 3. Hingavus: Lateks on loomulikult hingav materjal, mis võimaldab õhul vabalt läbi madratsi liikuda. See aitab reguleerida temperatuuri ja vältida ülekuumenemist, mis on oluline mugava une tagamiseks.
 4. Allergiavastane: Kvaliteetne lateks on sageli allergiavastane, kuna see ei soodusta tolmulestade ega muude allergeenide kogunemist. See muudab lateksmadratsid heaks valikuks allergikutele.
 5. Hea Liikumise Eraldamine: Lateks on tuntud ka selle poolest, et see vähendab liikumise ülekandumist ühest madratsi osast teise. See tähendab, et kui üks inimene voodis liigub või keerab end, ei pruugi see mõjutada teist magavat inimest.
 6. Looduslik Materjal: Lateks võib olla valmistatud looduslikust kummipuust, mis muudab selle keskkonnasõbralikuks valikuks. Loodusliku lateksi puhul on oluline jälgida, et see oleks sertifitseeritud vastavalt ökoloogilistele standarditele.

Need omadused muudavad lateksi populaarseks valikuks madratsites, eriti nende jaoks, kes otsivad mugavust, vastupidavust ja head keha toetust.


Millist rolli mängib voodi alusraam magamise mugavuse juures?

Voodi alusraam mängib olulist rolli magamise mugavuse tagamisel. Alusraam täidab mitmeid olulisi funktsioone, mis mõjutavad otseselt une kvaliteeti ja voodi üldist mugavustaset:

 1. Toetab madratsit: Alusraam annab kindla ja tasase toe madratsile. See aitab vältida madratsi deformatsiooni ja tagab, et madrats säilitab oma kuju ja toestab keha õigesti.
 2. Pikendab madratsi eluiga: Alusraam aitab vähendada madratsi kulumist, kuna see vähendab otsest hõõrdumist põranda või muu toe pinnaga. Pikem madratsi eluiga tähendab paremat investeeringut ja mugavust.
 3. Tagab õige ventilatsiooni: Alusraam võimaldab õhul vabalt madratsi all ringelda. See on oluline, et vältida niiskuse kogunemist ja hallituse teket ning tagada madratsi hea hingavus.
 4. Parandab magamismugavust: Õige alusraam aitab vähendada survet keha erinevatele osadele, leevendades sellega seljavalu ja muud ebamugavustunnet. See loob ühtlase toetuspinnaga magamisala.

Seega võib öelda, et õige alusraam mängib olulist rolli une kvaliteedi, madratsi eluea ja üldise mugavuse tagamisel.


Milleks on vajalik kattemadrats?

Kattemadrats pakub kehale tuge, kaitseb põhimadratsit ja pikendab selle kasutusiga. Kattemadratsit on lihtne vajadusel välja vahetada ning kõik meie valikus olevad kattemadratsi katted on pestavad. Kui voodi koosneb kahest madratsist, aitab kattemadrats kaotada ebamugava prao kahe madratsi vahel.

Kattemadrats on voodi lisakiht, mis asetatakse põhimadratsi ja voodilina vahele ning täidab mitmeid olulisi funktsioone, mis mõjutavad üldist magamismugavust ja madratsi eluiga:

 1. Tugi ja mugavus: Kattemadrats pakub täiendavat pehmust/ jäikust ja tuge kehale. See aitab leevendada survet keha erinevatele punktidele, tagades seeläbi parema une kvaliteedi ja mugavuse.
 2. Põhimadratsi Kaitse: Kattemadrats toimib barjäärina, kaitstes põhimadratsit mustuse, higi, tolmu ja muude väliste tegurite eest. See pikendab oluliselt põhimadratsi eluiga.
 3. Temperatuuri Regulatsioon: Mõned kattemadratsid on valmistatud materjalidest, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri. Näiteks geeliga või lateksiga kattemadratsid võivad aidata vältida ülekuumenemist ja tagada optimaalse une temperatuuri.
 4. Niiskuse Kontroll: Kattemadrats aitab reguleerida niiskust, mis võib koguneda madratsi pinnale. See on eriti kasulik niiske kliimaga piirkondades või juhul, kui inimene higistab öösel rohkem.
 5. Allergiate Kontroll: Mõned kattemadratsid on valmistatud allergiavastastest materjalidest, mis aitavad vähendada allergiate teket ja luua tervislikumat magamiskeskkonda.
 6. Parema Hügieeni Tagamine: Kattemadratsit on lihtsam puhastada ja hooldada kui põhimadratsit või madratsikatet. Enamik kattemadratseid on eemaldatavad ja pestavad, tagades seeläbi parema hügieeni.
 7. Madratsi Täiendav Kaitse: Lisaks põhimadratsile võib kattemadrats aidata kaitsta madratsit vedelike, plekkide ja muude kahjustuste eest.

Seega võib öelda, et kattemadrats täidab mitmeid olulisi funktsioone, mis parandavad une kvaliteeti, suurendavad madratsi vastupidavust ning tagavad puhtama ja tervislikuma magamiskeskkonna.


Miks kasutatakse madratsites porolooni?

Kaasaegne poroloon on hea madratsimaterjal, sest see laseb õhku läbi, ei vaju ära ning ei kogu endasse lõhnu. Poroloon on allergikutele sobiv, kuna ei ole soodne elupaik voodilestadele. Sleepwell’i toodetes

Poroloon on populaarne madratsites kasutatav materjal mitmel põhjusel:

 1. Hinnatõhusus: Poroloon on suhteliselt odav materjal, mis muudab selle hinnatõhusaks valikuks nii tootjatele kui ka tarbijatele. See võimaldab madratsite tootmist taskukohaste hindadega.
 2. Kergus: Poroloon on kerge materjal, mis muudab madratsite tõstmise ja liigutamise lihtsamaks. See on eriti oluline voodipesu vahetamisel või madratsi pööramisel.
 3. Mugavus ja Elastsus: Poroloon tagab mõõduka pehmuse ja elastsuse, pakkudes seeläbi mugavat magamispinda. Samuti kohaneb poroloon hästi keha kontuuridega, mis võib tagada parema toetuse ja une kvaliteedi.
 4. Liikumise Isolatsioon: Poroloon aitab vähendada liikumise ülekandumist madratsi ühest osast teise. See tähendab, et kui üks magaja liigub või keerab end, ei pruugi see mõjutada teist magavat inimest.
 5. Allergiavastane: Kvaliteetne poroloon võib olla allergiavastane, kuna see ei soodusta tolmulestade ega muude allergeenide kogunemist. See muudab poroloonmadratsid heaks valikuks allergikutele.
 6. Kuju Pidamine: Poroloon säilitab hästi oma kuju ja ei vaju aja jooksul liigselt kokku. See tagab, et madrats pakub pikaajalist mugavust ja toetust.
 7. Hingavus: Poroloon võib olla hingav, aidates reguleerida magamispiirkonna temperatuuri. See on oluline, et vältida ülekuumenemist ja tagada mugav uni.
 8. Mõned Poroloonid on Keskkonnasõbralikud: Porolooni tootmisel võib kasutada erinevaid materjale, sealhulgas taaskasutatud või looduslikke koostisosi, muutes mõned poroloonmadratsid keskkonnasõbralikumaks valikuks.

On oluline märkida, et porolooni kvaliteet võib varieeruda, sõltuvalt tootjast ja konkreetsest tüübist. Erinevad porolooni tüübid võivad pakkuda erinevaid omadusi, nii et tarbijad peaksid valima vastavalt oma eelistustele ja vajadustele.

www.sohvamoobel.ee

SULLE VÕIB KA MEELDIDA