%

SLEEPWELL BLUE POCKET PLUS VEDRUMADRATS KESKMINE JÄIKUS 80×200

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 63 

SLEEPWELL

BLUE Pocket vedrumadratsi edasiarendus! 5-tsooniline pocket-vedrustusega vedrumadrats

Valida on kahe jäikuse vahel – jäik ja keskmine

 

Tarneaeg 3-10 tööpäeva. TASUTA TRANSPORT MAJA ETTE!

HINNAGARANTII – parimad hinnad ja TASUTA TRANSPORT ÜLE EESTI .

Kui leiad samasuguse toote soodsamalt, siis kirjuta julgelt info@sohvamoobel.ee ning lisa juurde link.

 

Original price was: 239 €.Current price is: 189 €.

Share

Toote kirjeldus

BLUE Pocket Plus on edasiarendus BLUE Pocket vedrumadratsist.

5-tsoonilise pocket-vedrustusega madrats koosneb viiest eri pehmusega tsoonist, mis pakub meie erinevatele kehaosadele kõige paremat toestust.

Madrats on ühelt pool jäigem ja teiselt poolt pehmem. Madratsi üks pool on vooderdatud kvaliteetse profileeritud porolooniga, mis tagab hea õhu liikumise ja niiskuse ärajuhtimise. Teisel madratsipoolel on kasutatud klassikalist porolooni.

Hele madratsikate on valmistatud pehmest, nahasõbralikust ja õhku läbilaskvast stretš-kangast, mis on hõlpsasti lukuga eemaldatav ja pestav kuni 40-kraadises vees.

Jäikust on võimalik valida jäiga ja keskmise vahel.

Saadaval on mõõdud 80×200, 90×200,120×200, 140×200, 160×200 ja 180×200. Palun loe eespool toodud lühikirjelduses, kas tegu on erimõõdus tootega, mida ei ole võimalik peale tellimuse esitamist ümber vahetada ega tagastada. Seda toodet on võimalik tellida täiendavate erimõõtudega, selleks võta meiega palun ühendust.

Madratsile tuleb juurde lisada ka Sleepwelli kattemadrats, mis loob täiendava lisamugavuse, kaitseb madratsit, pikendab selle eluiga ning aitab kaasa heale voodihügieenile.

Toode on disainitud ja toodetud Eestis.
Sleepwelli toodetes kasutatavad materjalid nagu kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Mõõtmed 200 × 80 × 23 cm