%

SLEEPWELL RED POCKET KUŠETT JÄIK 90×200

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 129 

.

Kvaliteetne voodilahendus mõistliku hinnaga

Vooderdatud Tiger Touch porolooniga, mis on materjalitööstuse viimane sõna – laseb hästi õhul liikuda ning moodustab mõnusalt vetruva, keha toetava vormi

Kahekihiline vedrusüsteem – üleval 5-tsooniline pakitud pocket-vedrustus, all mini-pocket

Võimalik valida ülemise pocket vedru jäikust – jäik, keskmine või pehme

Valida on 14 erinevat tooni mööblikanga vahel

HINNAGARANTII – parimad hinnad ja TASUTA TARNE.

Kui leiad samasuguse toote soodsamalt, siis kirjuta meile info@sohvamoobel.ee ning lisa juurde link.

Tarneaeg 7-14 tööpäeva.

TASUTA TRANSPORT!

TOOTE KIRJELDUS

Kahekihiline vedrusüsteem – üleval 5-tsooniline pakitud pocket-vedrustus, all mini-pocket.

Vooderdatud Tiger Touch porolooniga, mis on materjalitööstuse viimane sõna – laseb hästi õhul liikuda ning moodustab mõnusalt vetruva, keha toetava vormi. Täiendavat mugavust pakub kušetile lisatud puuvillakiht.

Kušetil on võimalik valida ülemise pocket vedru jäikust – jäik, keskmine või pehme.

Lai kangavalik annab võimaluse valida igasse magamistuppa sobiv värvitoon. Mööblikanga valik pakub 14 erineva tooniga kangaid.

Võimalik on juurde tellida ka sama mööblikangaga peatsiots. Valikus on 14 erinevat peatsiotsa.

Juurde on võimalik tellida ka samast kangast küljetaskud, kuhu saab asetada ajakirju, teleripuldi jm. Voodi jalutsisse on võimalik tellida sama kangaga kaetud jalutsikast riiete hoidmiseks ja istumiseks.

Madrats, kattemadrats, peats, jalad ja muud lisad ei kuulu komplekti ning need tuleb valida juurde vastavalt oma eelistustele.

Saadaval on mõõdud 80×200, 80×210, 90×200, 90×210, 120×200, 120×210, 140×200 ja 140×210. Võimalik on tellida ka erimõõdus tooteid.

Toode on disainitud ja toodetud Eestis.
Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Sleepwelli toodetes kasutatavad materjalid nagu kangas, puuvill, vill ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile.

Mõõtmed 200 × 90 × 30 cm

SLEEPWELLI KANGAVALIK

Lisaks voodi jäikusele, mõõtudele ja disainile on väga oluline ka seda kattev kangas. Ideaalne voodikangas kaunistab voodit ja on kvaliteetne, vastupidav ning lihtsasti puhastatav. Ka Sleepwelli valikusse oleme võtnud just nendele märksõnadele vastavad mööblikangad. Lisaks eelnimetatutele vastavad kõik meie kangad ka Ökotex tähisele. 

Meie valikus olevad materjalid erinevad üksteisest peamiselt värvitoonide ja tekstuuri, kuid veidi ka puhastamisvõimaluste poolest. Viimasele tasuks erilist tähelepanu pöörata näiteks siis, kui peres on allergikuid või väiksemaid lapsi.

Sleepwelli kangavaliku saab jaotada kaheks – põhikangavalik ning laiendatud kangavalik. Loe edasi ja saa teada, mida need endast kujutavad ning kuidas neid tellida.

BLUE sarja põhikangavaliku kangad on skandinaavialikes hallides toonides, vastupidavad ning kergesti puhastatavad.

RED JA BLACK sarjadepõhikangavaliku kangad on luksuslikud, vastupidavad ja kaunites luksuslikes toonides.