🌙💤 Hea UNE retsept 😊

Siin see on 😊 hea UNE retsept! 👇

📣 Koostisosad:

1 mugav madrats
1 pehme padi
1 soe tekk või tekikott
1 tass rahustavat teed või sooja piima
1 hämar valgustus


Valmistamine:

1. Valmistage oma magamistuba ette, luues rahuliku ja mugava keskkonna. Lülitage välja ere valgustus ja valige pigem hämar, et keha saaks märku, et on aeg lõõgastuda.
2. Veenduge, et teie madrats ja padi oleksid mugavad ning toetaksid teie keha õigesti. Õige magamisasendi leidmiseks proovige erinevaid asendeid ja vahetage vajadusel välja madrats või padi.
3. Enne magamaminekut valmistage endale tass rahustavat teed või sooja piima. Sellised joogid aitavad lõdvestuda ning soodustavad paremat und.
4. Võtke aega lõõgastumiseks enne magamaminekut. Tehke midagi rahulikku ja meeldivat, näiteks lugege raamatut või kuulake rahustavat muusikat.
5. Kui tunnete, et uni tuleb, sulgege silmad ja lõdvestuge. Hingake sügavalt sisse ja välja ning lastke oma kehal loomulikult lõõgastuda.6. Kui mõtted hakkavad peas ringlema, proovige keskenduda oma hingamisele või visualiseerige midagi meeldivat. See aitab vaimu rahustada ja uinumist soodustada.
7. Kui ärkate öösel üles, proovige mitte muretseda või stressata. Tehke mõni lõdvestav hingamisharjutus ja keskenduge uuesti oma unele.
8. Hommikul ärge kiirustage kohe voodist välja. Laske endal veidi aega ärkvelolekuks ja ärge unustage venitamist. See aitab äratada keha ja valmistuda uueks päevaks.

Järgides seda retsepti, loote endale parimad tingimused hea une saavutamiseks. Hoolitsege enda eest ja nautige sügavat ning kosutavat und! 😉

www.sohvamoobel.ee
info@sohvamoobel.ee

Share

SULLE VÕIB KA MEELDIDA

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga